czwartek, 28 sierpnia 2014

Warszawskie Dni Rodzinne w MadeByYouWarszawskie Dni Rodzinne to czas, kiedy Warszawa zamienia się̨ w wielki plac zabaw. Do udziału w tym wydarzeniu zgłosiło się wiele firm, w tym po raz kolejny moja pracownia MadeByYou. 
 Podczas zeszłorocznych zajęć dzieci uczestniczyły w warsztatch lepienia z gliny

W tym roku będziecie mogli uczestniczyć w 2 darmowych warsztatch. Pierwszy warsztat, który odbędzie się 12.09 przeznaczony jest dla najmłodszych, dla dzieci 0-3 latka. Będziemy odciskać ich rączkę lub stopkę ...


ale na ceramicznym kafelku! aby powstała bardzo trwała pamiątka. Wspaniały prezent dla rodziców lub dziadków albo dla samego malucha, który jak dorośnie na pewno się z niej ucieszy.
Drugie zajęcia odbędą się w sobotę 13.09 i przeznaczone są dla dzieci od 4 lat. Podczas warsztatów będziemy bawić się gliną. Zaprojektujemy wspólnie ramki na zdjęcia i je ulepimy. Następnie dzieci ją pomalują a ja wypalę w piecu ceramicznym. 
Zapisywać się na zajęcia można na stronie http://www.warszawskiednirodzinne.pl/

Moja pracownia została zgłoszena do konkursu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. Proszę, proszę :) zagłosujcie na nią poprzez stronę http://warszawskarodzinka.pl/
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz