Imprezy

Dla dużych i małych, prywatne, firmowe, świąteczne. Z okazji.......do wyboru do koloru. Łączy je jedno. Są kreatywne i kolorowe. Odbywają się w mojej pracowni albo czasem ja ma dodatkową atrakcję, że mogę sobie gdzieś pojechać i z Wami malować. Zostawiają bardzo trwałe wspomnienia. Ceramikę, którą malujecie, wypalam. I kubki, talerze, miseczki itp. możecie później używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas np. urodzin każdy maluje coś dla siebie, a na koniec można jeszcze zrobić jedną wspólną pracę, aby była prezentem i pamiątką dla solenizanta.

Urodziny 

dla dzieci

fot. Diana Domin
Ten wpaniały tort zrobiła mama jednej z naszych solenizantek. Był pyszny!

dla dorosłych

Jeśli potrzebujesz nowy serwis talerzy, kubków...albo chcesz mieć nowe, ręcznie malowane kafelki na ścianę..zaproś swoich znajomych na imprezę podczas której wszyscy goście będą malować dla Ciebie:)
 

Imprezy integracyjne


Np. malowanie w szczytnym celu: pracownicy wraz z rodzinami malują prace, a firma organizuje świąteczną aukcję charytatywną. Piękny pomysł.
 

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe, np. odlotowy dzień dziecka


Mikołajki 

oczywiście, że wtedy też malujemy ceramikę:)

Christmas party

2 w 1 czyli udekorowana choinka w ręcznie malowane bombki, dzwonki i spotkanie, podczas którego bawią się i integrują pracownicy. 


Wieczór panieński

Malowanie może być początkiem imprezowego wieczoru. Tak jest w przypadku wieczorów panieńskich i kawalerskich. U nas malowanie, przekąski, tort a potem idziecie gdzieś potańczyć. Wspólnie robicie posag:).
 Wieczór kawalerski

Podczas takiej imprezy, przyszły pan młody dostał od swoich kolegów w posagu miskę na chipsy, kufel do piwa i kubki na drinki. A sam malował prezent dla wybranki. Fajnie to świadek wymyślił.


Lekcje szkolne

MadeByYou to również pomysł na kreatywne lekcje szkolne i przedszkolne. Nauka malowania przez zabawę. Można odkryć zdolności manualne i się uzależnić:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz