czwartek, 20 października 2016

Pomoc dla schroniska bezdomnych zwierząt

Akcja Fiony: malowanie - pomaganieTo był pomysł Fiony!! Bo jesień, a zaraz zima, bo chłodno, głodno ....i Fiona bardzo chciałaby pomóc swoim kumplom w schronisku. 

1) Poprosiła nas o pomoc w przygotowaniu akcji. MadeByYou wykonało 20 szt figurek ceramicznych: piesków i kotków, które są dla Was do pomalowania. Kwota netto ze sprzedaży tych figurek zostanie w całości przeznaczona na zakup karmy weterynaryjnej, tej ulubionej przez Fionę. Wy będziecie cieszyć się z własnoręcznie pomalowanej, wypalonej w piecu ceramicznym figurki – a psiaki w schronisku z dobrej, zdrowej karmy:)

2) Dodatkowo będziemy zbierać do puszki pieniądze w pracowni na ten cel. Może uda się kupić za to dodatkowy worek jedzenia.

3) Przez cały listopad, w godzinach pracy pracowni, zbieramy też wszystko co może się przydać w schronisku czyli: jedzenie (kasza, ryż, makaron, sucha karma, puszki mięsne). Do ocieplenia budy: koce, swetry.. Poszukajcie w swoich domach starych koców..i przynieście je do nas.

Akcja w pracowni trwa od 21.10 do 27.11.2016. Figurki malujemy do wyczerpania zapasów w pracowni MadeByYou, ul. Górskiego 6, śródmieście.
Pieniądze do puszki, jedzenie i koce zbieramy do 27.11.
MadeByYou jest czynne: piątek: 13-20, sobota: 11-18, niedziela: 11-16

Prosimy, przyłączcie się do naszej akcji.

Wszystkie rzeczy MadeByYou zawiezie do schroniska mieszczącego się przy ul. Strużańskiej 15 w Józefowie. Strona schroniska: http://schroniskojozefow.pl/

Dziękujemy
Fiona & MadeByYou

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz