środa, 30 maja 2018

Pomysł na prezent dla nauczyciela

Zmaluj coś na koniec roku:)

Zbliża się koniec roku i pewnie część z Was zastanawia się, co można podarować swoim nauczycielom w prezencie. Pewnie zabrzmi to już nudno, jak znowu napiszę, że własnoręcznie wykonana praca jest najlepszym prezentem, nie powtarzalnym. Ale według mnie tak właśnie jest:) To pamiątka na lata, kwiatki są oczywiście cudne, ale dając je pewnie nie będziecie oryginalni.
Podpowiedź, co można zrobić na prezent, znajdziecie na poniższych zdjęciach. Może to być praca, którą wykonam dla Was ja - na zamówienie od całej grupy, albo zrobicie ją sami - w pojedynkę, z koleżanką lub całą klasą w mojej pracowni lub zabierzecie ceramikę "na wynos". Czasami powstaje jedna wspólna praca, a czasami cała klasa robi kubki dla każdego z nauczycieli. Ich wzory nawiązują do przedmiotu którego on uczy. Użyjcie swojej wyobraźni:)
Prace wykonane przeze mnie:
Prace wykonane przez Was:3 komentarze:

 1. Bardzo ładna ceramika i super pomysły na dekoracje! Te prace na zakończenie roku dla nauczycieli są rewelacyjne! ❤️❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł na ręcznie zdobioną ceramikę w prezencie zamiast kwiatów, które i tak kiedyś zwiędną, czy kilogramów czekolady jest i oryginalny, i funkcjonalny. :) A takie upominki, w dodatku spersonalizowane, chyba cieszą najbardziej!

  Pozdrawiam,
  Adrianna - Adzik tworzy

  PS Przybijam Ci mentalną "piąteczkę" za opis pod banerem głównym! :)

  OdpowiedzUsuń