poniedziałek, 7 września 2020

Prezent dla nauczyciela

Ceramika z postaciami dzieci

Dziękuję za wszystkie zamówienia na namalowanie prezentów dla nauczyciela, które miałam przyjemność wykonać w tym roku w trochę w innych warunkach warsztatowych:). To dzięki Wam drodzy klienci mogłam kontynuować działalność pracowni.

Każda praca była wykonana według wskazówek osoby zamawiającej. Najczęściej malowałam na talerzach, Są one dość duże, w rozmiarach 30-35-40 cm. Im więcej było dzieci, tym większy talerz:). Poza tym taka duża praca ładnie się prezentuje i najważniejsze - jest to talerz użytkowy. Można go nie tylko zawiesić na ścianie (np. w szkole, w klasie) ale używać w domu jako talerz na ciasto, owoce lub inne smakołyki. Najczęściej malowałam Panie Nauczycielki. W tym roku chyba nie było żadnego Pana:) 
                 
Jako podarunek wybieraliście też paterę (średnica 30 cm)


Albo dużą misę

Malowałam nie tylko postacie dzieci, ale też same główki. 


Czasem zdarzały się indywidualne pomysły:)


Bardzo lubię dla Was malować takie prezenty. Ale uważam, że i tak najpiękniejsze są prace, które wykonujecie sami! Takie pomysły są nie do podrobienia i mają ogromną wartość. Pamiętacie prace z odciskanymi paluszkami dzieci? Pokazywałam je we wcześniejszym wpisie z prezentami dla nauczyciela.
Dziękuję za wszystkie informacje zwrotne na temat wykonanych przeze mnie prac. Jest mi zawsze miło je otrzymywać. 

Pani Joanno,
chciałam Pani podziękować za piękny talerz. Wyszedł naprawdę
fajnie. Wszystkim rodzicom bardzo się podobał a wychowawczyni była
bardzo wzruszona i powiedziała, że takiego zdjęcia klasowego
jeszcze w swoim życiu nie miała.

                                 ...

Dziś wręczałam prezent. Po prostu wszyscy ale to wszyscy są zachwyceni. Zebrałam mnóstwo pochwał które Tak naprawdę należą się Pani. Z całego serca dziękuję.
1 komentarz: